KARA BÜYÜ BOZMA

Kara büyüler, insanlık tarihinde geçmişten bugüne kadar süregelen ve en çok korkulan ve maalesef çokça uygulanan bir büyü çeşididir. Sonuçları arasında ölüme kadar giden, yapanın da yaptıranın da ve hatta müdahale edilmediği taktirde büyü yapılan kişinin de telafi edilemeyecek zarara uğraması söz konusudur. Elbette şunu belirtmekte fayda vardır ki, büyü yapmak ve yaptırmakta en büyük günahlardan ve geri dönülemez ahiret azabına düçar eden bir uygulamadır.

Medyum Cüneyt Demircan Hoca, hiçbir şekilde kara büyü yapmaz. Ancak kara büyü bozma konusunda da Türkiye ve Avrupa’da tanınan bilinen en iyi hocalardan birisidir. Kara büyü konusunda öncelikli olarak kara büyüye uğrayan kişiye bakım yapılır. Bakım neticesinde elde edilen sonuçlara göre kara büyünün bozulması, yapılması gerekenler ve süreç belirlenir.

Kara büyünün bozulması için, büyünün yapılış amacı, büyünün çeşidi belirlenir. Özellikle büyüye maruz kalan kişideki belirtiler dikkatlice incelenerek, kişinin yaşamındaki sorunlar için de özel çözümler belirlenir. Yani aslında iki aşamalı bir çalışmadır.

  1. Kara büyünün bozulması için çalışmalar
  2. Kara büyü yüzünden yaşamı bozulan kişinin yaşamının yeniden düzene sokulması

İlmi Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti. ve dolaysıyla Medyum Cüneyt Demircan Hoca, yapacağı tüm çalışmalar için danışanlarına detaylı bilgi verir.