MEDYUM

Medyumluk, sonradan kazanılan bir yetenek değildir. Doğuştan gelen bir özelliktir. İnsanlık tarihi ve dinler tarihi açısından incelendiğinde kadim medeniyetlerden bugüne kadar gelmiş, ruhsal ve metafizik konuları içinde barındıran, ilim ve irfan gerektiren medyumluk, günümüzde de devam etmektedir.

(Belirtmekte fayda vardır ki, bilim; koşullar, şartlar ve normlar değiştiğinde sonucu değişen bir yapıya sahipken, ilim; yüce Allah’ın değişmeyen kanunları demektir. Aradaki farkı idrak etmek önemlidir.)

Yaşadığımız çağda, halen birçok konuda hizmet vermeyi içeren medyumluk, maalesef insanları sömürmeye açık, ilim sahibi olmayanlar tarafından insanları kandırmak / dolandırmak için kullanılan bir hale de gelmiştir (gerçek anlamda bu ilmi kullanan Allah dostlarını tenzih ederim).

İşte İlmi Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti. bu çağda insanların manevi sorunlarına çözüm üretmek için Medyum Cüneyt Demircan Hoca tarafından kurulmuş bir danışmanlık firmasıdır. Gerçek bir medyum ilmi ile konuları ele alarak, ilgili sorunu çözene kadar yoluna devam eden Cüneyt Demircan, bugün halen sanat, siyaset, spor alanlarındaki tanınan insanlara ve kendisine danışan yardım isteyen insanlara hizmet vermeye devam etmektedir.

Doğuştan gelen metafizik yeteneklerini, yalnızca ve yalnızca İslami usuller çerçevesinde icra eden Medyum Cüneyt Demircan Hoca, halen bir çok İslami konuda araştırmalar yapmaya ve insanların manevi sorunlarına çözümler bulmaya devam etmektedir.

Not : İslami usullere ters düşecek, bireylerin kendi arzu ve emelleri doğrultusunda haksız yere başkalarına zarar vermeyi amaçlayan, aile yıkmayı düşünenler, şeytani istekleri olanlar sorgusuz sualsiz red edilir. Allah’ın hiçbir ilmi, kazanılacak üç kuruşa satılmaz ve şeytanlaşmış insanların amaçları için kullanılmaz.